Agentura REGENTservis

je specializovaná realitní kancelář, zaměřená na správu nemovitého majetku.

V rámci svěřeného majetku zastupujeme klienta ve všech situacích, které by připadlo řešit vlastníkovi domu, a to jak v problematice bytů, tak i nebytových prostor, v technických a organizačních záležitostech souvisejících s provozem nemovitosti, a ve všech ostat. situacích při správě, údržbě a provozu domu. Poskytujeme nonstop havarijní službu, spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi, poskytujeme veškeré služby požadované pro bezproblémový chod nemovitostí.

Firma se snaží orientovat převážně na V.I.P. klientelu; ideou firmy je postavit každému klientovi individuální model správy nemovitosti tím, že své služby dynamicky a flexibilně přizpůsobuje přáním a potřebám klientů, pozorně a profesionálně vnímá jejich požadavky a preference.
Operativně, rychle, kvalitně, diskrétně.

V rozsahu portfolia spravovaných nemovitostí zajišťujeme klientům veškerý servis realitní kanceláře od pronájmů po prodej, včetně smluv a právního zajištění.
®Naše nabídka pracovních příležitostí:
Více

REGENTservis - správa majetku, správa nemovitostí, nemovitosti, realityPlacení odpadu: Více

AKTUÁLNĚ: Nařízení vlády č. 567/2002 Sb. -"cenové moratorium nájemného z bytů" Více

Nájemné v jednotlivých formách bydlení (zrušený cenový výměr MF ČR 01/2002) Více

Maximální cena za 1,0 m2 bytu při regulovaném nájemném dle cenového výměru MF ČR č. 01/2002 v jednotlivých kategoriích - od 01.07.2002: Více

Pojišťovny letos asi zdraží pojištění majetku Více

Jak správně naložit s odstupným za uvolněný byt ? Více

Odborné kontroly a revize Více

Lhůty pro vyřízení žádosti o informaci Více

Nařízení vlády č. 258/1995 - "drobné opravy v bytě" Více