Agentura REGENTservis

je specializovaná realitní kancelář, zaměřená na správu nemovitého majetku.

V rámci svěřeného majetku zastupujeme klienta ve všech situacích, které by připadlo řešit vlastníkovi domu, a to jak v problematice bytů, tak i nebytových prostor, v technických a organizačních záležitostech souvisejících s provozem nemovitosti, a ve všech ostat. situacích při správě, údržbě a provozu domu. Poskytujeme nonstop havarijní službu, spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi, poskytujeme veškeré služby požadované pro bezproblémový chod nemovitostí.

Firma se snaží orientovat převážně na V.I.P. klientelu; ideou firmy je postavit každému klientovi individuální model správy nemovitosti tím, že své služby dynamicky a flexibilně přizpůsobuje přáním a potřebám klientů, pozorně a profesionálně vnímá jejich požadavky a preference.
Operativně, rychle, kvalitně, diskrétně.

V rozsahu portfolia spravovaných nemovitostí zajišťujeme klientům veškerý servis realitní kanceláře od pronájmů po prodej, včetně smluv a právního zajištění.
®


Pojišťovny letos asi zdraží pojištění majetku


Pojišťovny letos asi zdraží pojištění majetku


Praha - Pojišťovny v ČR se shodují, že letos budou muset zdražit majetkové pojištění o desítky procent. Výraznou měrou k tomu přispěly letní ničivé povodně a předpokládané zvýšení cen zajistitelů, kteří jistí samotné pojišťovny. Největší nárůst cen bude zřejmě v oblastech bezprostředně ohrožených záplavami. Dá se očekávat zvýšení sazeb u soukromého pojištění domů a domácností v průměru o 25 až 30 procent, u pojištění majetku podnikatelů a průmyslu pak až o 15 procent. Je zřejmé, že sazby pojistného pro pojištění záplavy a povodně vzrostou minimálně o sto procent, přičemž některé oblasti se z hlediska pojištění povodně stanou nepojistitelnými. Některé pojišťovny konkrétní zvýšení cen již zveřejnily v tisku.