Pronájem 2 + 1 u Karlova mostu:
Pronájem luxusního bytu 6 + 1 v centru Prahy
Nebytové prostory u metra Českomoravská
Skladové prostory Na Vinohradech:


 Naše nabídka

Zde je naše aktuální nabídka volných bytů a nebytových prostor:
 Pronájem 2 + 1 u Karlova mostu:

Nabízíme k pronájmu nově rekonstruovaný byt 2 + 1
( celková výměra 95,0 m2 ),

I. kategorie, s plynovým etážovým topením, s vybavenou kuchyní, v I. patře cihlového měšťanského domu v těsné blízkosto Karlova mostu.

CENA: 15.000,- Kč měsíčně + poplatky za služby ( cca 300,- Kč za osobu měsíčně )

 Pronájem luxusního bytu 6 + 1 v centru Prahy

Nabízíme k pronájmu luxusní byt 6 + 1
( celková výměra 180,0 m2, I. kategorie ),

Byt je ve II. patře architektonicky hodnotného domu v centru Prahy, je vybaven původním vestavěným stylovým nábytkem, plně vybavená kuchyň, bar, plynové vytápění, dvě telef. linky. Skladba bytu: vstupní chodba, kuchyň, hala, obývací pokoj, pracovna, dvě ložnice, dětský pokoj, dvě koupelny. Vstup do domu je přes číselný kód, každý byt je vybaven videokomunikačním systémem pro monitorování dom. vchodu, moderní hydraulický výtah.

Cena nájmu: 44.000,- Kč/měs. + poplatky na služby

 Nebytové prostory u metra Českomoravská

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v těsné blízkosti metra Českomoravská, Praha 9. Prostory jsou členěny do dvou zcela samostatných jednotek v přízemí obytného domu, každá s vlastním soc. zázemím. Jednotky je možno pronajmout společně nebo i každou zvlášť.

Vhodné využití prostor je kupř. pro kanceláře, sídlo firmy, provozovnu, ordinaci nebo případně i jako ubytovací kapacity. Prostory nejsou vhodné pro přímý prodej.

Jednotka "A": - celkem 7 místností + soc. zař. (sprch. kout, WC) a kuchyňka. Celková výměra 100,5 m2, 2 x telef. linka, plynové etážové topení.

Jednotka "B": - celkem 5 místností + soc. zař. (sprch. kout, WC), kuchyňkou možno dovybavit po dohodě. Celková výměra 76 m2, 2 x telef. linka, plynové etážové topení.

******************************
CENA: 280,- Kč/m2/měs.
******************************

Možnost vlast. parkovacího stání pod uzavřením.
Další využitelné prostory v suterénu domu.

 Skladové prostory Na Vinohradech:

Nabízíme k pronájmu skladový prostor o celkové výměře 23 m2 v přízemí činžovního domu na Vinohradech - velmi dobrá dostupnost, částečné zabezpečení.

CENA: 5.000,- Kč měsíčně